Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 2 týdny 1 den
Chrudim – Jak poznáte, že se blíží jaro? S příchodem teplého jarního počasí vylézají nejen hadi a štíři, ale dávno se na sezónu připravují také...Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Chrudim – Zloději nespí. A to dokonce ani po oslavách příchodu nového roku. Neznámý poberta totiž vniknul do sklepa jednoho z místních bytových domů...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - Zdejší policie aktuálně stíhá 41letého Chrudimáka, který je podezřelý z toho, že po předchozí slovní rozepři a údajně i po...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl druhé odpoledne přijali strážníci oznámení o muži, který ze křoví Michaelského parku pozoroval procházející mladé dívky....Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
 Pardubice - Jen malou chvíli po půlnoci byl strážníkům nahlášen pracovníkem ČEZ arény pokus krádeže jízdních kol. Ten pachatele přistihl přímo...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Chrudim - Policisté zdejšího obvodního oddělení se zabývají krádeží kola, které zmizelo z místního vlakového nádraží. Zloděj se policii přiznal...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - V poledne se strážníci dozvěděli o krádeži horského jízdního kola. To bylo uzamčené k zábradlí na Školním náměstí. Na místě...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Pardubice - Strážníci svou směnu začali řešením stížnosti na benzinem čpící motorku překážející v domě na Závodu míru. Tu si tam přímo k...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - V pondělí v půl desáté dopoledne byli strážníci upozorněni na nebezpečně visící větev u vchodu do Michaelského parku. Hlídka...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Pouhých deset minut trvalo do desáté hodiny večer, když se strážníkům ozval anonymní hlas, který si stěžoval na partu mladých lidí. Ti měli...Celý článek »