Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 42 týdny 4 dny
Chrudim – Jak poznáte, že se blíží jaro? S příchodem teplého jarního počasí vylézají nejen hadi a štíři, ale dávno se na sezónu připravují také...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Chrudim – Zloději nespí. A to dokonce ani po oslavách příchodu nového roku. Neznámý poberta totiž vniknul do sklepa jednoho z místních bytových domů...Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Chrudim - Zdejší policie aktuálně stíhá 41letého Chrudimáka, který je podezřelý z toho, že po předchozí slovní rozepři a údajně i po...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl druhé odpoledne přijali strážníci oznámení o muži, který ze křoví Michaelského parku pozoroval procházející mladé dívky....Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
 Pardubice - Jen malou chvíli po půlnoci byl strážníkům nahlášen pracovníkem ČEZ arény pokus krádeže jízdních kol. Ten pachatele přistihl přímo...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Policisté zdejšího obvodního oddělení se zabývají krádeží kola, které zmizelo z místního vlakového nádraží. Zloděj se policii přiznal...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - V poledne se strážníci dozvěděli o krádeži horského jízdního kola. To bylo uzamčené k zábradlí na Školním náměstí. Na místě...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Pardubice - Strážníci svou směnu začali řešením stížnosti na benzinem čpící motorku překážející v domě na Závodu míru. Tu si tam přímo k...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Chrudim - V pondělí v půl desáté dopoledne byli strážníci upozorněni na nebezpečně visící větev u vchodu do Michaelského parku. Hlídka...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Pouhých deset minut trvalo do desáté hodiny večer, když se strážníkům ozval anonymní hlas, který si stěžoval na partu mladých lidí. Ti měli...Celý článek »