Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim – Až do dnešní půlnoci můžete svým hlasem rozhodnout, jestli v Chrudimi vysadí město ve spolupráci s MAKRO 13 stromů. Co řekl starosta...Celý článek »
vydáno před 5 let 47 týdnů
Chrudim/Pardubice - Výborné výsledky Městského fotbalového klubu Chrudim a úspěšnou práci s mládeží oceňuje také Pardubický kraj. Krajští...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Představitelé Národní sportovní agentury zavítali do Pardubického kraje, při této příležitosti nemohla roadshow agentury ve...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Opava – Fotbalisté Chrudimi v utkání 26. kola FORTUNA národní ligy remizovali s Opavou 0:0. Domácí sice měli herní převahu a hosty výrazně...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA národní ligy porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Praha – Chrudim si z hlavního města přivezla porážku. Viktoria šla jeho zásluhou do vedení ve 31. minutě, to jí ale vydrželo pouze dvě minuty díky...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 hodina
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi remizovali v utkání vloženého 23. kola na svém stadionu 1:1 s Varnsdorfem. Domácí celek poslal dvě minuty po přestávce...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 3 dny
Drnovice – Ve 22. kole na půdě v Drnovicích druhý Vyškov porazil čtvrtou Chrudim výsledkem 1:0. Po bezbrankovém prvním poločase rozhodla o osudu...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi porazili v utkání 21. kola FORTUNA národní ligy 2:1 Jihlavu a posunuli se díky třetí výhře v řadě na třetí pozici...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 4 dny
Prostějov – Fotbalisté Chrudimi v rámci 20. kola FORTUNA národní ligy vyhráli 4:2 v Prostějově. Už od dvacáté minuty hrál Prostějov o deseti, když po...Celý článek »