Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim - Sotva byla znovu otevřena Restaurace U Guláška, už musí její provozovatel řešit udání a nepřející závistivce. Ti totiž neváhali a místo...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - Regulaci hracích a výherních automatů radnice nechystá. Přesto vznikla novelizace vyhlášky, která jejich provoz na území města podstatným...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Se svým oblíbeným hostinským Ladislavem Paulusem a jeho manželkou Hanou se přišlo v pátek 27. prosince rozloučit do hostince U Guláška 120...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Chrudim - Mezi vyznavači vyhlášené kuchyně Ladislava Pauluse z Nasavrk, který provozuje neméně známou restauraci U Guláška, kolují obavy, že se odsud...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 den
Chrudim - Ve středu před 16. hodinou upozornil strážníky náhodný kolemjdoucí, že na chodníku před bankou na Masarykově náměstí parkují auta. Projít...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - V pondělí před půl pátou v podvečer si strážníkům stěžovala náhodná kolemjdoucí, že na chodníku před pobočkou banky GE Money na...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - V pondělí po 13. hodině se na strážníky obrátila pracovnice mateřinky v ulici Strojařů a sdělila jim, že na chodníku před jejich...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Chrudim - V neděli po půl desáté večer se strážníkům dostala informace, že před restaurací U Guláška se měli prát tři siláci. Když však vzápětí...Celý článek »