Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 33 týdny
Pardubice – V areálu bývalých automatických mlýnů vznikne do roku 2023 kulturně  vzdělávací centrum. Dodavatelem se stala ...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Pardubice - Město chce motivovat návštěvníky, které sem lákají velké víkendové akce, k delšímu pobytu. Se zakoupením vstupenky například na Oblaka...Celý článek »
vydáno před 12 let 26 týdnů
Pardubice - Česká televize (ČT) uvede dnes večer premiéru dalšího dílu cyklu Setkání s hvězdou. Jeho hlavní protagonistkou je herečka Jana Hlaváčová...Celý článek »
vydáno před 12 let 27 týdnů
Pardubice/Selb - Pardubická malířka Eva Francová představuje v galerii Goller v německém Selbu průřez svojí tvorbou z let 2000 až 2011. Přispěje tak...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Chrudim – Úspěšný profesionální orchestr Barocco sempre giovane letos oslaví 20 let na koncertních pódiích. Kromě koncertů u nás i v zahraničí se...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Pardubice – Včerejší akce pardubického magistrátu organizováním prostřeného stolu prostřednictvím Piana na ulici na třídě Míru ukázala, jaký...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Dotazník odhalil, co si myslí občané Chrudimi o svých politických zástupcích, pokud jde o kulturu. Zastupitele to dopálilo. V ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice/Srch – Policie pátrala po 81leté seniorce, která se odpoledne vydala ze svého bydliště v Srchu do Pardubic, ale do večera se nevrátila.Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Pardubice – Uzavírka potrvá celé letní prázdniny. Podjezd z ulice 17. listopadu na ulici Jana Palacha bude úplně uzavřen do 6. července a po té...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Pardubický kraj – Dnes se v prostorách krajského úřadu na Komenského náměstí v Pardubicích, v sále Jana Kašpara, kde bylo očkovací...Celý článek »