Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 12 týdnů
Praha - Doba od tříbodového zisku utekla jako voda a je tu další boj. Chrudimští se nyní vydávají do Prahy, kde se v neděli dopoledne utkají na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Praha – Fotbalisté Chrudimi nevstoupili do přípravného období na jarní část FORTUNA národní ligy zcela ideálně. Proti slavné Spartě Praha v...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - Závěrečné utkání třetiligové sezóny se uskutečnilo ve znamení loučení chrudimského kapitána Tomáše Linharta s aktivní kariérou. Obrana v...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Praha - Utkání mezi Spartou Prahou B a Chrudimí bylo na slavném stadionu ovlivněno neprostupnou mlhou, rozhodčí se nakonec rozhodli zápas odehrát....Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 hodin
Chrudim - Po krátké dovolené jsou chrudimští fotbalisté zpět v plném přípravném procesu. Čeká je zimní blok, v rámci kterého dojde na Tipsport ligu....Celý článek »
vydáno před 3 týdny 18 hodin
Příbram - Na půdě prvního týmu tabulky v Příbrami se Chrudim dostala už po čtvrthodině hry do vedení zásluhou Jaroslava Harušťáka, ještě v první půli...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 6 dnů
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 5 dnů
Třinec – Fotbalistům Chrudimi se návrat do ligy povedl famózně, poté co se jim v desátém kole FORTUNAnárodní ligy povedlo porazit Třinec na jeho...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 4 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi rozstříleli v devátém kole FORTUNA národní ligy Karvinou po obratu 5:1. Slezané vedli od 25. minuty zásluhou Mikuše, za...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 5 dnů
Opava – Fotbalisté Opavy porazili v 8. kole FORTUNA národní ligy na svém stadionu 2:0 Chrudim a bodovali v rámci druhé nejvyšší soutěže už počtvrté v...Celý článek »