Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 40 týdnů
Praha - Doba od tříbodového zisku utekla jako voda a je tu další boj. Chrudimští se nyní vydávají do Prahy, kde se v neděli dopoledne utkají na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Praha – Fotbalisté Chrudimi nevstoupili do přípravného období na jarní část FORTUNA národní ligy zcela ideálně. Proti slavné Spartě Praha v...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 dnů
Chrudim - Závěrečné utkání třetiligové sezóny se uskutečnilo ve znamení loučení chrudimského kapitána Tomáše Linharta s aktivní kariérou. Obrana v...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Praha - Utkání mezi Spartou Prahou B a Chrudimí bylo na slavném stadionu ovlivněno neprostupnou mlhou, rozhodčí se nakonec rozhodli zápas odehrát....Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 1 den
Opava – Fotbalisté Chrudimi v utkání 26. kola FORTUNA národní ligy remizovali s Opavou 0:0. Domácí sice měli herní převahu a hosty výrazně...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA národní ligy porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 12 hodin
Praha – Chrudim si z hlavního města přivezla porážku. Viktoria šla jeho zásluhou do vedení ve 31. minutě, to jí ale vydrželo pouze dvě minuty díky...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi remizovali v utkání vloženého 23. kola na svém stadionu 1:1 s Varnsdorfem. Domácí celek poslal dvě minuty po přestávce...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 den
Drnovice – Ve 22. kole na půdě v Drnovicích druhý Vyškov porazil čtvrtou Chrudim výsledkem 1:0. Po bezbrankovém prvním poločase rozhodla o osudu...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 1 den
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi porazili v utkání 21. kola FORTUNA národní ligy 2:1 Jihlavu a posunuli se díky třetí výhře v řadě na třetí pozici...Celý článek »