Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim - Přímý souboj o první příčku byl k vidění o sobotním dopoledni za Vodojemem, kam dorazil sok z Kolína. Chrudimští hráli, soupeř dával góly....Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim - Šlágrem již 28. kola České fotbalové ligy bude jednoznačně souboj Chrudimi s Kolínem. Oba dva celky mají na čele stejný počet bodů, což...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Kolín - Skvělý vstup do duelu se podařil chrudimských fotbalistům na horké půdě Kolína, kde se velmi rychle dostali do vedení. Během zápasu však...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Chrudim - Fotbaloví příznivci, kteří zavítali ve středu k Vodojemu, měli rozhodně radost. Přihlíželi totiž výhře 2:1 nad celkem Kolína, po zápase...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Chrudim - Příznivci fotbalového klubu MFK Chrudim se rozhodně nenudí. Nyní je čeká nabitý program. Ve středu 21. srpna se jejich klub doma utká v...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Kolín - Chrudimští fotbalisté měli další šanci přiblížit se na čelo tabulky a po hodně zajímavém průběhu jí propásli. S Kolínem remizovali 2:2 a na...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Chomutov - Na drtivou výhru ze zápasu s Hlavicí Chrudim navázat nedokázala. Na hřišti silného Chomutova si za svůj výkon tříbodový zisk zasloužila,...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Štěstí opustilo naše město a to není dobré. MFK Chrudim sehrálo zajímavý zápas s Kolínem a i přes kvalitní výkon to na bodový zisk...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 2 dny
Chrudim – Ve druhém přípravném utkání před startem jara dokázali chrudimští fotbalisté umazat dvoubrankové manko proti Vlašimi a v náročných...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – Fotbalisté prvního týmu MFK Chrudim odstartovali v úterý 10. ledna přípravné období před startem jarní části FORTUNA:národní ligy. Pod...Celý článek »