Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 7 let 37 týdnů
Chrudim - Přímý souboj o první příčku byl k vidění o sobotním dopoledni za Vodojemem, kam dorazil sok z Kolína. Chrudimští hráli, soupeř dával góly....Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Chrudim - Šlágrem již 28. kola České fotbalové ligy bude jednoznačně souboj Chrudimi s Kolínem. Oba dva celky mají na čele stejný počet bodů, což...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Kolín - Skvělý vstup do duelu se podařil chrudimských fotbalistům na horké půdě Kolína, kde se velmi rychle dostali do vedení. Během zápasu však...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - Fotbaloví příznivci, kteří zavítali ve středu k Vodojemu, měli rozhodně radost. Přihlíželi totiž výhře 2:1 nad celkem Kolína, po zápase...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - Příznivci fotbalového klubu MFK Chrudim se rozhodně nenudí. Nyní je čeká nabitý program. Ve středu 21. srpna se jejich klub doma utká v...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Kolín - Chrudimští fotbalisté měli další šanci přiblížit se na čelo tabulky a po hodně zajímavém průběhu jí propásli. S Kolínem remizovali 2:2 a na...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chomutov - Na drtivou výhru ze zápasu s Hlavicí Chrudim navázat nedokázala. Na hřišti silného Chomutova si za svůj výkon tříbodový zisk zasloužila,...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Štěstí opustilo naše město a to není dobré. MFK Chrudim sehrálo zajímavý zápas s Kolínem a i přes kvalitní výkon to na bodový zisk...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 14 hodin
Chrudim – Chrudimští fotbalisté nezažívají ani zkraje roku 2022 lehké období. Po příchodu nových trenérů dostávali čtrnáct dní pořádný dril, aby byli...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim – Lepší vstup do kalendářního roku 2022 si fotbalisté MFK Chrudim ani přát nemohli. Proti prvoligovému Slovanu Liberec vyhráli Východočeši...Celý článek »