Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Kontrola Státní zemědělské a potravinářské inspekce objevila v jedné z místních firem plíseň u téměř půl tuny uskladněných lískových jader...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Chrudim - Policie ČR se pustila do zvýšené kontroly prodejců alkoholu v novinových stáncích, stáncích s občerstvením, mobilních stáncích a...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Loni před odjezdem na dovolenou jsem si koupil na cestu v trafice v jednom z chrudimských hypermarketů několik krabiček svých oblíbených cigaret...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Chrudim - Českou republikou momentálně hýbe aféra, v níž figurují ziskuchtiví prodejci pančovaného alkoholu a ministerstvo zdravotnictví, které se...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Pardubice - K dnešku je v České republice už dvaadvacet mrtvých v souvislosti s alkoholem pančovaným metylalkoholem. Dalších více než čtyřicet lidí...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Blog, Aktuálně.cz - Prohibice zakazuje prodej legálního a státem kontrolovaného alkoholu. Prodej lihovin pančovaných metanolem je zakázán už dávno....Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Lázně Bohdaneč - Už od středy minulého týdne pracují všechny chemické laboratoře HZS ČR v nepřetržitém provozu. Analyzují vzorky na přítomnost...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Neslavně historickou situaci zažívá dnes i Chrudim. Přesně ve 20 hodin a jednu minutu začali  pracovníci jednoho z...Celý článek »