Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 40 týdnů 3 dny
Chrudim – V minulém roce městská policie řešila krádeže na hřbitově ve Škroupově ulici. V obou případech se krádeží dopustila žena z ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Móda veřejných toalet na hřbitovech už dorazila a znovu se opět připomněla i v Chrudimi. Jako by se už nevědělo, co by se ve městě jak dalo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudimsko – Minulý týden měla policie zátah na řidiče kamionů a autobusů. Někteří to možná omylem, či záměrně vzali oklikou přes Tři Bubny. Na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – V minulých dvanácti dnech se chrudimští strážníci věnovali případu opakovaných krádeží květin na jednom z místních hřbitovů. Ke sběru...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Chrudim – Hřbitovy na území města obecně nejsou v nejlepším stavu. Od doby, kdy Chrudimské noviny ve fotkách představily mnohdy zanedbaná zákoutí...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim – Mezi veřejností přetrvává celá řada polopravd a smyšlenek, které se týkají třeba čtyřnohých miláčků. Spousta obyvatel města si totiž myslí...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Pardubice - Prostřednictvím  tísňové linky 156 přijali strážníci oznámení o podezřelém muži, který se měl pohybovat po centrálním hřbitově v...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Pardubice/Chrudim - Ve čtvrtek v odpoledních hodinách vyráželi hasiči likvidovat požár, který vypukl na pardubickém hřbitově hned vedle...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Dočká se opravy spadlá zeď u hřbitova svatého Václava na Novém městě? Zatímco opravu jeho menšího souseda - židovského hřbitova, začala...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Vejvanovice - Chrudimská policie pátrá po zloději, který si z místního hřbitova odnesl pískovcovou sochu anděla, jejíž hodnota se odhaduje na...Celý článek »