Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Chrudim – Chrudim na tom sice není v porovnání s jinými obcemi nejhůře, ale i tak se například nepočítalo s umístěním více než šesti koček, což se z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – V chrudimském útulku momentálně pořád nemohou přijímat až do odvolání další kočky. Aktuálně mají pro kočičí mazlíčky vyhrazené dvě...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Nákupní horečka skončila pro muže za zamčenými dveřmi prodejny. Štěstí, že měl u sebe nabitý telefon a podnikatel zrovna nejel na...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim – Teploty klesají především v noci k nule a toulavá zvířata se začínají stahovat do uzavřených, vytápěných prostor. Většinu bezprizorních psů...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Poté, co došlo v minulém roce k odbahnění mlýnského náhonu, jenž lemuje Soukenickou ulici, přišla na řadu otázka, co se samotným mlýnem....Celý článek »
vydáno před 11 let 36 týdnů
Chrudim - V úterý před 15. hodinou volal od prodejny Penny Market strážníkům muž a sdělil jim, že našel u prodejny psa, který má obojek a...Celý článek »
vydáno před 12 let 14 týdnů
Chrudim - Rozčílený obyvatel ulice Čs. partyzánů volal v sobotu po 19. hodině strážníkům, že přijel autem domů a nemůže zajet s vozidlem do domu,...Celý článek »
vydáno před 12 let 16 týdnů
Chrudim - Obsluha restaurace v ulici Čs. partyzánů volala strážníkům, že tady jeden z hostů odmítá zaplatit útratu a neví si s ním rady....Celý článek »
vydáno před 12 let 17 týdnů
Chrudim - V sobotu 25. února od devíti hodin ráno se koná v restauraci Alfa v ulici Čs. partyzánů 15. ročník Policejního mariáše, který pořádají...Celý článek »