Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 28 týdnů 6 dnů
Chrudim – Dlouhodobě chátrající mostek v Městském parku, kulány na Zlaté stezce nebo v poslední době dřevěná podesta u parku Republiky v Soukenické...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Na den oslav osvobození Chrudimi přišlo uctít památku obětí druhé světové války do urnového háje k pomníku Přísaha několik desítek lidí....Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim – Město vysázelo 80 stromů a pouze 13 jich muselo pokácet, to zní jako skvělá zpráva. Z posledních jednání komise pro životní prostředí i...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – Jde o kauzu starou osm let. V roce 2012 totiž parcela v Soukenické ulici, na níž před časem stával poměrně hezký domek, šířila do okolí...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim – Jakým způsobem pečuje město o stromy, jež jsou v jeho správě, informovaly Chrudimské noviny již několikrát. Ať už se jedná o likvidaci...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Chrudim – Úpravy, jichž se před lety dočkala část bývalého mlýnského náhonu v centru města, jsou u veřejnosti velmi oblíbené. Vracejí sice do města...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - Park Republiky, kde se několikrát do roka schází vrcholní politici a představitelé veřejného života, aby uctili zakladatele Československé...Celý článek »
vydáno před 11 let 9 týdnů
Chrudim - Televizní reportáž, jež informovala o likvidaci havraních hnízd v Chrudimi, zaujala jednoho z diváků, který se obrátil na naše...Celý článek »
vydáno před 11 let 26 týdnů
Slatiňany - Nejhorší scénář se vyplnil. Vzácný buk ze slatiňanského zámeckého parku nepůjde už zachránit. Potvrdil to dendrolog Vítězslav Haupt,...Celý článek »
vydáno před 11 let 34 týdny
Chrudim - V neděli 28. října si slavnostním aktem v  parku Republiky za Divadlem Karla Pippicha připomeneme významné výročí naší země....Celý článek »