Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 29 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj uzavřel se společností Siemens smlouvu na energetickou revitalizaci objektů Pardubické krajské nemocnice. Jde o...Celý článek »
vydáno před 11 let 1 týden
Pardubice - Valná hromada společnosti Oredo, která organizuje veřejnou autobusovou a vlakovou dopravu na území Pardubického i Královéhradeckého...Celý článek »
vydáno před 11 let 32 týdny
Pardubice - Pardubický kraj přepracuje jízdní řády. Uvedl to nový krajský radní zodpovědný za dopravu Jaromír Dušek (SPOZ), podle kterého má ten...Celý článek »
vydáno před 11 let 32 týdny
Pardubice - Rada Pardubického kraje na svém mimořádném jednání schválila návrh na odvolání jednatele a ředitele společnosti Oredo Vladimíra...Celý článek »
vydáno před 11 let 33 týdny
Pardubice - Nejmladším hejtmanem v historii všech krajů se dnes stal třicetiletý sociální demokrat Martin Netolický (ročník 1982), který v čele...Celý článek »
vydáno před 11 let 33 týdny
Pardubice/Chrudim - Pětka na kandidátce ODS Jana Smetanová podala pardubické pobočce krajského soudu návrh na neplatnost krajských voleb, neboť...Celý článek »
vydáno před 11 let 33 týdny
S ODS to nejspíš není tak špatné, jak to na první pohled vypadá. Důkazem je odvážný vnitrostranický apel pardubického oblastního šéfa Jiřího...Celý článek »
vydáno před 11 let 33 týdny
Pardubice – V návaznosti na Memorandum o politickém uspořádání z minulého týdne podepsali dnes představitelé všech politických stran a hnutí,...Celý článek »
vydáno před 11 let 34 týdny
Leckoho možná překvapilo složení nové krajské vlády, kterou bude řídit teprve třicetiletý technokrat a sociální demokrat Martin Netolický. ...Celý článek »
vydáno před 11 let 34 týdny
Věru, zhodnotit volební výprask není lehké. Zvláště, když se vám ho dostane doma na Chrudimsku a ještě zdaleka za všechno nemůžete. Sympatické mi...Celý článek »