Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 42 týdny 3 dny
Chrudim – Jak nadšeně poznamenal majitel Galerie ART Luboš Jelínek, právě dnes proběhl na zkoušku historicky první živý přenos mezi galerií a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim/Praha – I v malém městě, jako je Chrudim, se můžou zrodit velké věci. Unikátních projektů tu vzniklo už několik a autorem dalšího z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Jméno Lukáše Pleskota zná většina Chrudimáků díky firmě OMEGA plus, kde má na starosti internet. Nebo jako vedoucího internetových projektů. Málokdo...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Seč - V hotelu Jezerka na Seči se uskutečnil již šestý ročník kongresu místní samosprávy Forum Municipal 2018. Autorkou projektu, který oslovuje...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Nejčtenější periodikum ve městě a jeho blízkém okolí. To jsou Chrudimské noviny, které si za pět let své existence stačily vytvořit silnou...Celý článek »
vydáno před 10 let 24 týdny
Chrudim - Silvestr se kvapem blíží. Někoho nechávají oslavy posledního dne v roku zcela v klidu a jen tak symbolicky si přiťukne s rodinou...Celý článek »
vydáno před 11 let 1 týden
Chrudim - Plesová sezóna je v plném proudu a ten, kdo nechodil do tanečních, možná chvílemi zalituje, že se vyhnul výuce společenského chování,...Celý článek »
vydáno před 11 let 22 týdny
Soutěž o nejlepší článek je u konce. Místo jednoho vítěze, máme hned dva. Milan Kušta a studenti chrudimského gymplu si mohou spokojeně potřást...Celý článek »
vydáno před 12 let 1 týden
Seč - Sluníčko, voda, míchané drinky, pohoda s přáteli a spolužáky. Tak vypadala výhra studentů chrudimského gymplu v hotelu Jezerka. V pátek 8....Celý článek »