Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 5 let 18 týdnů
Chrudim - Blok bytových domů pod nádražím je vděčným tématem kuriózních historek a událostí, které se jinde ve městě stát zkrátka nemohou. Po její...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Chrudim - Radnice převzala do užívání od stavební firmy Atos další zrekonstruované bytové domy v Revoluční ulici, které nechala opravit s pomocí...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Že se nevyplácí opouštět původní koncept, usoudila nyní radnice po poradě se svými úředníky a strážníky. Řeč je o Bronxu, kde se už několik let...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Zase ten Bronx... Co na tom, že se sem nasypaly velké miliony, které budeme splácet ještě hezkou řádku let, když zde nefunguje to nejzákladnější, a...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Město získalo v minulém volebním období od Evropské unie zhruba čtvrt miliardy korun na revitalizaci poměrně velkého území v centru -...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 6 dnů
Chrudim – Nepoužívaná auta lze zlikvidovat nejrůznějším způsobem. Existují dokonce firmy, které vozy vykupují a následně z nich použijí náhradní díly...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 2 dny
Chrudim – Dokončované přednádraží je stále předmětem diskusí. Chrudimáci se nejčastěji pozastavují nad tím, že nový mobiliář sice bude oku lahodit,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim – Sobota 19. srpna pro strážníky městské policie sice neznamenala dopadení žádné z celostátně hledaných osob, ale přesto byla jejich služba...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim – V minulém týdnu se odehrála nemilá událost, která mezi veřejnost opět přinesla otázky po fungování městské policie. V úterý 6. června o půl...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – S kuriózním dotazem se teď obrátil na město jeden z obyvatel domů u místního vlakového nádraží. Někdo z ze sousedů Josefa Skřivánka má...Celý článek »