Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 19 týdnů 4 dny
Chrudim – Na pondělním jednání zastupitelstva se na zasedací listině objeví nový člen, který získal mandát po rezignující zastupitelce Vladislavě...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Praha – V Parlamentu České republiky dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Ředitel roku, v níž odborná porota na základě nominací veřejnosti...Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Pardubický kraj – Hejtman Martin Netolický se otevřeně hlásí k podporovatelům aktuální rezignace ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO 2011) a...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Chrudim – Neustálá šikana a jasně zdůrazňované nepřátelství podle všeho stojí za rezignací, dnes již bývalého, šéfa Chrudimské besedy Jiřího...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Pardubice - Rada Pardubického kraje na svém pondělním jednání vzala na vědomí rezignaci ředitelky Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Pardubice - Strážníci Michal Jelínek, Martin Zajíc a Miloslav Jirásek převzali z rukou svého ředitele Rostislava Hübla ocenění „ Za příkladný...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Pardubice - Zloděj zavítal do prodejny oděvů na Třídě míru. Padla mu tam do oka bunda za tři tisíce korun. Na její zaplacení však nedošlo, strhnul ji...Celý článek »
vydáno před 9 let 50 týdnů
Pardubice – V úterý 1. července se své funkce ujal nový ředitel společnosti East Bohemian Airport a.s. (EBA), která provozuje civilní část...Celý článek »
vydáno před 11 let 2 týdny
Chrudim - Další z konkurzních řízení, které mělo vybrat nového ředitele jedné z chrudimských základních škol, je u konce. Na základě jeho ...Celý článek »
vydáno před 11 let 7 týdnů
Chrudim - Regionální muzeum dostane svého nového ředitele nejpozději začátkem května. Shodla se na tom výběrová komise, kterou nechal zřídit...Celý článek »