Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Postup při opravě poškozené sochy kapucína se teprve řeší, strážníci už ale policii poskytli záznamy z kamer a autor instalace poslal...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Přes deset let bývala na budově městského úřadu v Pardubické ulici vyvěšena nepřehlédnutelná reklama na jedinečný chrudimský projekt Muzea...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim – Zdejší strážníci městské policie patří beze sporu ke špičce ve svém oboru. Povinnosti si plní na jedničku, někteří z mužů v uniformě...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Chrudim – Festival „Zlatá pecka“ je něčím, co by se mělo stát výkladní skříni kultury ve městě. Hlavním tahákem je samozřejmě mezzosopranistka Dagmar...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Co jsou to reklamní stojany/cedule áčka?   Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Skuteč - Policie pátrá po zatím neznámém vandalovi, který v sobotu po půlnoci dostal nápad nastražit víko kanálu na silnici tak, aby to do něho...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Prezentujte svou značku a její výrobky kvalitními reklamními systémy a prospekty z dílny společnosti Print Promotion! Chystáte-li se na veletrh...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Chrudim/Seč - Zdejší policie zaznamenala další úspěch při pátrání po hledané osobě. Tentokrát jím byl nezletilec, který se vydal na „sólo výlet“ z...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Slatiňany - Chrudimští policisté se aktuálně zabývají vandalských počinem 38letého opilce. Zřejmě měl v úmyslu si zavolat, a když mu telefonní...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Zdejší policie od čtvrtka pátrá po neznámém sprejerovi, který svými malůvkami „zvelebil“ kamenné sloupy u jedné z restaurací na Resselově...Celý článek »