Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 34 týdny
Česká Lípa - Českolipský Arsenal patří do oblasti, která je sužována záplavami, a proto se do poslední chvíli nevědělo, zda se 32. kolo České...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Česká Lípa - Už jen tři kola zbývají do konce České fotbalové ligy a Chrudimští bojují o čelo tabulky. Hraje se také o třetí místo, zbývá rozdělit...Celý článek »
vydáno před 10 let 12 týdnů
Chrudim - Po nevydařeném vystoupení v Králově Dvoře se Chrudimští v předposledním domácím zápase postaví Arsenalu Česká Lípa. Zápas začíná netradičně...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim – Na stadionu U Vodojemu se v sobotu utkalo MFK s Arsenalem z České Lípy a získalo další velice důležité tři body za výhru 2:0, kterou...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 3 dny
Chrudim – Tři zápasy, šest bodů, jedna porážka. Fotbalisté Chrudimi uzavřeli Tipsport Ligu vítězstvím proti prvoligovému Hradci Králové. V souboji...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Chrudim – Po krátké dovolené jsou chrudimští fotbalisté zpět v plném přípravném procesu. Čeká je zimní blok, v jehož rámci dojde na Tipsport ligu. A...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 6 dnů
Příbram – Na půdě prvního týmu tabulky v Příbrami se Chrudim dostala už po čtvrthodině hry do vedení zásluhou Jaroslava Harušťáka, ještě v první půli...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 5 dnů
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Třinec – Fotbalistům Chrudimi se návrat do ligy povedl famózně, poté co se jim v desátém kole FORTUNAnárodní ligy povedlo porazit Třinec na jeho...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi rozstříleli v devátém kole FORTUNA národní ligy Karvinou po obratu 5:1. Slezané vedli od 25. minuty zásluhou Mikuše, za...Celý článek »