Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Praha/Chrudim – Už tuto sobotu čeká Chrudim po úspěšné hře Bůh masakru díky Kristýně Kudrnáčové po letech další zajímavá česká premiéra na podobné...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011), který shodou okolností dohlíží jak na městskou policii, tak na odbor kultury, rád používá větu „stalo...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Chrudim – Léto pomalu končí a další turistická sezóna s vyschlou kašnou na Resselově náměstí v Chrudimi je za námi. Morový sloup se restauroval...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 dny
Chrudim – Hned o dva kamerové body by se strážníkům městské policie hodilo rozšířit městský kamerový systém. V pondělí odpoledne vzala návrh Rada...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Postup při opravě poškozené sochy kapucína se teprve řeší, strážníci už ale policii poskytli záznamy z kamer a autor instalace poslal...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Pár dnů po té, co se starosta František Pilný (ANO 2011) pochlubil na sociální síti čerstvě opravenou a vymalovanou Tmavou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim – Město Chrudim vedle ubytovávání a hmotné pomoci pro prchající Ukrajince chystá další možnost, jak těmto potřebným přispět. Finanční...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Začínají oslavy Pippichova divadla. První ze série představení byla hra, jejímž autorem je Denis Kelly. V režii Tomáše Mašína hráli Sarah Hlaváčová a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí Dan Bárta se skupinou Illustratosphere...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim – Druhá nejstarší opona Chrudimska, protože ta původní shořela, před pěti lety rozdělila chrudimské muzeum. Na oponu v Kulturních...Celý článek »