Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Chrudimští fotbalisté předvedli útočný koncert na domácí půdě a rozstříleli Kladno v poměru 5:1. Většinu gólové smršti si nechali až na...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Fotbalisty MFK Chrudim čeká v současné době velmi nabitý program. Před sebou má dva domácí zápasy. Již ve středu od 17 hodin se chrudimský...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Chrudim – Chrudimští fotbalisté se čím dál tím více přibližují vítězství v České fotbalové lize! Po další výhře proti Kladnu, které ještě před třemi...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 11 hodin
Třinec – Fotbalistům Chrudimi se návrat do ligy povedl famózně, poté co se jim v desátém kole FORTUNAnárodní ligy povedlo porazit Třinec na jeho...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi rozstříleli v devátém kole FORTUNA národní ligy Karvinou po obratu 5:1. Slezané vedli od 25. minuty zásluhou Mikuše, za...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 11 hodin
Opava – Fotbalisté Opavy porazili v 8. kole FORTUNA národní ligy na svém stadionu 2:0 Chrudim a bodovali v rámci druhé nejvyšší soutěže už počtvrté v...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi mají osmý bod do tabulky FORTUNA národní ligy. Získali ho proti Líšni, se kterou byli v utkání fotbalovějším týmem, ale...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 6 dnů
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi ve 3. kole FORTUNA národní ligy nestačili na Vysočinu Jihlava s výsledkem 1:2, o všem rozhodl již nevydařený první...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 20 hodin
Chrudim – První domácí zápas? Odškrtnuto, tři body. Chrudim díky fantastickému prvnímu poločasu porazila Příbram 3:0 a slaví první výhru nové sezony...Celý článek »