Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 9 let 12 týdnů
Opatovice - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) nepovažuje návrh společnosti Czech Coal na dodávky uhlí pro EOP za seriózní obchodní nabídku, ale...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Praha/Opatovice nad Labem - Vrchní soud v Praze zamítl odvolání společnosti Czech Coal finančníka Pavla Tykače proti předběžnému opatření Krajského...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice – Kauza chlapce, který po operaci mandlí téměř vykrvácel na chodbách pardubické nemocnice, českou veřejností otřásla. Teprve po medializaci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim – Neuvěřitelný příběh českého vojáka, který je teď obžalován z terorismu, přinesla snad všechna média v České republice. Erik Eštu ještě před...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim/Pardubice – Stala se z toho již příjemná tradice. Chrudimská nemocnice bude poslušně dál odebírat teplo od opatovické elektrárny a ta jí na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 20 týdnů
Chrudim – Sednout za volant opilý, to může provést snad jen člověk s nedostatkem soudnosti. Přesto takové výtečníky potkávají policisté prakticky...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – Zakopání horkovodu, který lemuje Chrudimku v lokalitě sídliště „U Stadionu“, opět získává na své popularitě. Diskuzi na toto témat oživilo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim – Tvrdí se, že pouze dvě věci jsou v lidském životě jisté – daně a smrt. Této známé pravdy si byl vědom mladý živnostník, který usoudil, že...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Hlinsko -  Sedmadvacetiletého místního muže začala trestně stíhat chrudimská kriminálka za to, že si neplní svou povinnost, přispívat na výchovu...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Pardubice - Královéhradecký krajský soud poslal dva 17leté mladíky, kteří podle obžaloby brutálně umučili 75letého bezdomovce, na 7,5 roku do vězení...Celý článek »