Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 7 let 47 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) zdraží od ledna teplo dodávané do všech domácností, institucí a organizací napojených na horkovod o...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Opatovice nad Labem - Bývalý premiér Mirek Topolánek, který je předsedou dozorčí rady Elektrárny Opatovice (EOP), v níž zasedají i...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim - Na zdejší radnici bije skutečně dobré srdce. O tom se v nedávné době přesvědčili nejen milovníci kultury a především druhé nejstarší opony...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Opatovice/Chrudim - Zdejší teplárna zdražila během tohoto roku už potřetí teplo pro zhruba 60 tisíc domácností v Pardubicích, Chrudimi a Hradci...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) přecházejí od prvního ledna roku 2015 na nové účtování cen za dodané teplo. Takzvaná dvousložková cena...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) mohly zahájit topnou sezónu už od prvního září. Venkovní teploty byly ale až doposud příznivé, a tak toho...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Opatovice nad Labem - Zdejší elektrárna musí do své ekologizace vložit v příštích dvou letech 2,7 miliardy korun. Bez této masivní investice by totiž...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Opatovice nad Labem/Pardubice - Poté, co na konci minulého roku začala Elektrárna Opatovice (EOP) spalovat méně kvalitní uhlí z německého dolu...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Praha/Opatovice nad Labem - Podpisem dohody o narovnání uzavřela skupina Czech Coal osm let trvající spory s Energetickým a ...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »