Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Dostihové závodiště je nachystáno na novou sezónu. Po dlouhé zimní přestávce ji jako každý rok otevřely hobby parkurové závody, poté na...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Pardubice - Novým šéfem představenstva Dostihového spolku se stal finančník a blízký spolupracovník miliardáře Petra Kellnera Richard...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Pardubice - Čtyřmi ochrannými známkami má akciová společnost Dostihový spolek (DS) ručit městu za své pohledávky. Uzavření zástavní smlouvy, smlouvy...Celý článek »
vydáno před 10 let 39 týdnů
Pardubice - Ředitel Dostihového spolku Pardubice Petr Buchal rezignoval překvapivě po osmi měsících na svou funkci. Jako důvod uvedl, že jeho práce...Celý článek »
vydáno před 10 let 44 týdny
Pardubice - Legendární žokej Josef Váňa požádal Úřad průmyslového vlastnictví o zaregistrování ochranné známky Malá pardubická a chtěl by vždy...Celý článek »
vydáno před 10 let 49 týdnů
Pardubice - Městský radní Jan Němec (TOP 09) rezignoval na funkci předsedy představenstva Dostihového spolku Pardubice. "Bylo by nezodpovědné,...Celý článek »
vydáno před 10 let 49 týdnů
Pardubice - Potřebných 66 procent hlasů nezískal návrh na navýšení základního jmění Dostihového spolku, a. s. Bouřlivé jednání valné hromady...Celý článek »
vydáno před 10 let 49 týdnů
Pardubice - Akcionáři Dostihového spolku Pardubice se na čtvrteční valné hromadě neshodli na tom, jak ven z dluhové pasti. Nikdo z nich, až na...Celý článek »
vydáno před 10 let 50 týdnů
Pardubice - Dostihový spolek Pardubice, který každoročně organizuje legendární Velkou pardubickou, má na kahánku. Důvodem jsou jeho...Celý článek »