Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Tímto způsobem by se měly financovat takové projekty, které by bez prostředků z Evropské unie nebylo jinak možné zrealizovat. Které to...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
(internet) Francouzský ekonom Thomas Piketty se zamýšlí nad tím, kam odtékají peníze z Česka. Vzal si k ruce data z Euro státu i z jiných...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Info.cz - Před pár lety o něm nikdo nemluvil, dnes jej do politické diskuse vnášejí samy strany, které se dostaly do parlamentu. „Nejde o čistě...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
blog.idnes - Konec Evropské unie je tady. Až do včerejška platilo, že každý členský stát má právo na svůj názor a ten nesmí být přehlížen.Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Biospotrebitel.cz - Praha – Evropská Komise pracuje na návrhu zákona, který by v podstatě zakazoval šíření osiva mezi drobnými zemědělci i běžnou...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Naturalnews - Nově navržený zákon Evropské komise by učinil ilegálním „pěstování, reprodukci a obchod“ s jakýmikoliv semeny rostlin, která nebyla „...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Evropská unie si sama sobě kope hrob. Jak mě to napadlo? Zakázala nám používat označení rum, které nahradil příšerný obchodní název tuzemák...Celý článek »
vydáno před 10 let 44 týdny
Je velmi zvláštní, že v mnoha intelektuálních prostředích v českých zemích patří ke „špatným mravům“, pokud se někdo odváží kritizovat některé...Celý článek »
vydáno před 11 let 2 týdny
Praha - Ministr školství Josef Dobeš vypsal zakázku za 99 milionů korun. Externí právníci mají za 9500 korun na hodinu pomoci řešit problém s...Celý článek »
vydáno před 11 let 10 týdnů
Chrudim - Protikorupční policie teď vyšetřuje v celém Česku celkem šestatřicet podezřelých losování výběrových řízení na projekty, do nichž mají...Celý článek »