Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 19 týdnů
Pardubice - Malé, asi půlroční štěně přivázané ke stromu v Bělehradské ulici nalezla ráno jedna žena, která strážníkům uvedla, že zde bylo...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Pardubice - Se zlou se potázala prodavačka zmrzliny poté, co měla tu čest s nespokojenou zákaznicí. Té se vůbec nelíbil obsah kornoutu. Dokonce...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Nevšední krádeží se začali zabývat policisté z obvodního oddělení v Polabinách. Z tamní prodejny s drogerií totiž zmizelo...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Pardubice - Na začátku února se na sedmnácti základních školách zřizovaných městem Pardubice uskutečnil zápis do 1. ročníků. Zúčastnilo se ho 1277...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Pardubice - Dvě oznámení v jednom dni na volně pobíhající koně přijali strážníci zdejší městské policie. V obou případech se jednalo o pohyb koní v...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Pardubice - Sídlištěm Polabiny se hodinu po půlnoci proháněl ve svém fordu namol opilý 31letý místní muž. Jeho jízda neunikla pozornosti policejní...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Na místní policii přišlo oznámení o loupežném přepadení, jehož aktéry měly být děti. V polabinském sídlišti přepadla početnější...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Pardubice - Prostřednictvím tísňové linky 156 bylo strážníkům oznámeno, že do jednoho panelového domu v polabinském sídlišti se stahují z ...Celý článek »
vydáno před 9 let 45 týdnů
Pardubice - Další záhadnou smrtí teprve 19letého místního mladíka jménem Michal se zabývá kriminálka. Pád z osmnáctipatrové budovy v Polabinách neměl...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Pardubice - Opilce zpitého jak „Dána“ odvezli strážníci z parkoviště v Polabinách rovnou na záchytku. Zmateně se tam motal mezi auty a zřejmě se mu...Celý článek »