Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim – Muzeum barokních soch by mělo být pro město výkladní skříní, vzorem, jak pečovat o kulturní dědictví zanechané předky. Již před pěti lety...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - V pondělí 16. května dopoledne se celé vedení města Chrudimi sešlo v přednáškovém sále Muzea se senátory a poslanci za Pardubický...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Chrudim - V pátek 17. dubna před 17. hodinou se před místní pobočkou Ministerstva zemědělství České republiky začali scházet odpůrci senátora...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Pohár trpělivosti s výroky „chrudimského“ senátora Jana Veleby (Nez.) podle všeho přetekl. Jsou to totiž právě senátorovy výroky o...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Novým předsedou Strany práv občanů (SPO), která se ještě do víkendu holedbala přívlastkem Zemanovci, se stal chrudimský senátor Jan Veleba...Celý článek »
vydáno před 7 let 44 týdny
Chrudim - Zdejší senátor Jan Veleba (Nez.) oznámil, že už nebude 20. března usilovat na volebním sněmu Agrární komory ČR o funkci jejího prezidenta a...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Chrudim - Pokud si snad váš čtyřnohý přítel neustále vynucuje pozornost a nosí v tlamě vodítko, jde o neklamné znamení, že se blíží ...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Chrudimský senátor Jan Veleba (Nez.) považuje za jediné možné řešení současné vládní krize vypsání předčasných voleb. Na druhé straně si je...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Město je rok od roku sevřenější mezi žlutými řepkovými poli. Zvětšující se výměry, na nichž se tato plodina pěstuje, nedělají radost ...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Senátor za chrudimský obvod Jan Veleba (Nez.) neskrývá nadšení nad tím, že v historicky první přímé prezidentské volbě zvítězil...Celý článek »