Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 den 3 hodiny
Pardubicko – Podvodníci se tentokrát zaměřili na prodej z druhé ruky. Množí se případy okradených lidí, kteří si prodejem použitých věcí chtěli...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Chrudim – Na diskotékách a tancovačkách se občas nalévá nezletilým, občas si pánové dají pěstní souboj. Jeden z návštěvníků „diskošky“ v samotné...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Pardubice - Mladá cizinka přišla o svou peněženku, ve které měla peníze a to nejen české, dále doklady a platební kartu. V přepočtu šlo o hodnotu za...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Pardubice - V rámci obvyklé preventivní obchůzky si hlídka všimla muže, který v prostoru před hlavním nádražím popíjel alkohol a to i přes...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Chrudim - Na oddělení zdejší policie si přišel vyslechnout 38letý místní muž vyslechnout sdělení podezření hned ze dvou trestných činů: krádeže a...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Pardubice - Strážníci narazili při obchůzkové službě na nábřeží Závodu míru na známého „lupínka“, který se před nimi snažil uschovat své velké...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - V sobotu dopoledne oznámil strážníkům pracovník ostrahy prodejny Albert, že u nich byla nalezena platební karta. Hlídka si ji přijela...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Ostraha prodejny Albert našla v neděli platební kartu. Nález oznámila chrudimským strážníkům. Pro kreditku si vzápětí přijela hlídka,...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Chrudim - V pondělí odpoledne oznámil strážníkům pracovník ostrahy prodejny Albert, že u nich nalezl platební kartu. Hlídka si ji od něho na...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek před polednem volal strážníkům pracovník ostrahy prodejny Albert, že u nich byla nalezena cizí platební karta. Jednalo se o...Celý článek »