Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 5 let 26 týdnů
Pardubice - Dostihové závodiště je nachystáno na novou sezónu. Po dlouhé zimní přestávce ji jako každý rok otevřely hobby parkurové závody, poté na...Celý článek »
vydáno před 7 let 44 týdny
Pardubice - Firma Bělecký mlýn, jež patří podnikateli Richardu Benýškovi, získala 22 procent akcií Dostihového spolku Pardubice. Transakci už...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Pardubice - Čtyřmi ochrannými známkami má akciová společnost Dostihový spolek (DS) ručit městu za své pohledávky. Uzavření zástavní smlouvy, smlouvy...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Pardubice - Ředitel Dostihového spolku Pardubice Petr Buchal rezignoval překvapivě po osmi měsících na svou funkci. Jako důvod uvedl, že jeho práce...Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Pardubice - Legendární žokej Josef Váňa požádal Úřad průmyslového vlastnictví o zaregistrování ochranné známky Malá pardubická a chtěl by vždy...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Pardubice - Městský radní Jan Němec (TOP 09) rezignoval na funkci předsedy představenstva Dostihového spolku Pardubice. "Bylo by nezodpovědné,...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Pardubice - Potřebných 66 procent hlasů nezískal návrh na navýšení základního jmění Dostihového spolku, a. s. Bouřlivé jednání valné hromady...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Pardubice - Akcionáři Dostihového spolku Pardubice se na čtvrteční valné hromadě neshodli na tom, jak ven z dluhové pasti. Nikdo z nich, až na...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Pardubice - Dostihový spolek Pardubice, který každoročně organizuje legendární Velkou pardubickou, má na kahánku. Důvodem jsou jeho...Celý článek »