Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Mráz nešetří nikoho. V posledních dnech sice mrazivé počasí poněkud ustoupilo a teploty již k mínus dvaceti stupňům Celsia nepadají, přesto...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Odbor dopravy MěÚ Chrudim zastavil správní řízení proti řidičce, která letos 23. března časně ráno havarovala na náledí v Čáslavské ulici,...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Dobrou zprávu posílá v těchto dnech obyvatelům města představenstvo Vodárenské společnosti Chrudim. Přestože patří ceny vodného a stočného...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim - Poslanecké kanceláři Davida Kasala (ANO 2011) se podařilo ve správním řízení vrátit na začátek vyšetřování nehody, při níž havarovala 17....Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - V pondělí 23. března časně ráno došlo vinou nenadálého vývěru vody a jejího následného zamrznutí na frekventované Čáslavské ulici k havárii...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Vodárenská společnost, která obhospodařuje veškerou vodárenskou a kanalizační síť na Chrudimsku, zvýšila meziročně svůj čistý zisk. Za...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Když se někdo zabije, přijde náprava zpravidla velmi rychle. To je i případ Čáslavské ulice, kde v pondělí časně ráno bourala na nečekaně kluzké...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Už celý týden trápí vytékající voda obyvatele Čáslavské ulice a teď už i řidiče, kteří po této „staré“ cestě směřují ku Praze. Minulý týden...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - Odběr každého kubíku vody od Vodárenské společnosti Chrudim (VS) bude v příštím roce o pět korun dražší než letos. Na druhé straně ale...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Vodárenská společnost Chrudim, jež provozuje vodárenskou a kanalizační síť na Chrudimsku a zásobuje tento region včetně šesti sousedních...Celý článek »