Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 20 týdnů 4 dny
Potřeboval jsem doplnit hliníkový profil. Zastavil jsem se v pardubické prodejně, kam dlouhá léta jezdím. Přiznám se, že jsem nepochodil. Na vratech...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim – Zatímco některými zásahy se hasiči, policisté a strážníci městské policie pochlubí rádi, informace o dalších se snaží potlačovat jak na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Mikulovice - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) navštívil obec Mikulovice nedaleko Pardubic. Se starostou obce Slavomírem...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim/Medlešice/Mikulovice – Spojnice mezi prvním a druhým největším městem Pardubického kraje smrt přitahuje. Před měsícem nedaleko Medlešic...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Mikulovice - Návrat z maďarského Györu a přizpůsobení se na české poměry musí být hodně rychlý. Chrudimský ERA-PACK totiž již v úterní státní svátek...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Mikulovice - Společnost Skládka Elzet dostala od České inspekce životního prostředí (ČIŽP) pokutu 1,5 milionu korun za rozsáhlé zavážení vodní plochy...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Pardubice - Mladá rodina z dubinského sídliště dostala pokyn vystěhovat se z bytu. A tak si řekla, že když má odejít, tak se vším všudy. K...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Pardubice - Ve středu po páté hodině odpolední přijali policisté jednoho z místních oodělení oznámení od muže, který chtěl zůstat v ...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Pardubice/Opočínek - Krajské město bylo od sedmé hodny ranní zcela bez proudu. Tuto nepříjemnost pocítila nejedna domácnost či společnost v ...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - V pátek před 16. hodinou si strážníkům přišla postěžovat do jejich služebny v Revoluční ulici žena, která jim uvedla, že má velké...Celý článek »