Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Občanské sdružení pod názvem Stabilita pro dodávky tepla, jež bojuje za dodávky tepla z Opatovické elektrárny (EOP) do svých...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Opatovice - Elektrárna Opatovice (EOP) vyhlásila v úterý výběrové řízení na nového dodavatele hnědého uhlí, které potřebuje nejen k výrobě elektřiny...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Praha /Most - V pondělí 6. srpna proběhlo na výzvu společnosti Czech Coal a.s. jednání s představiteli Elekráren Opatovice, které se týkalo dodávek...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Pardubice/Most - Ve středu 1. srpna navštívil hejtman Radko Martínek (ČSSD) sídlo skupiny Czech Coal v Mostě. Cílem jednání bylo hledat...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Opatovice nad Labem - Zástupci společností Czech Coal a Elektrárny Opatovice (EOP) potvrdili, že se sejdou 6. srpna k jednání o nových dodávkách...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Opatovice nad Labem - Bezpečnostní rada Pardubického kraje v čele s hejtmanem Radko Martínkem (ČSSD) navštívila v úterý 19....Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Chrudim je s Elektrárnou Opatovice (EOP) propojena pupeční šňůrou už desítky let. Nevzhledné roury, přivádějící do města teplo, lemují nejen místní...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 19 hodin
Chrudim – Ukazuje se, jak moc by měli být lidé v nadcházejících volbách všímaví k populistickým formulacím o určených cílech, které vlastně ani...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Věčné téma: horkovod ve vlastnictví elektrárny Opatovice, která již v minulosti získala dotaci na jeho zakopání, a město Chrudim, které...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Opatovice nad Labem/Chrudim - I přes meziroční růst cen elektřiny a plynu převyšující v některých případech i 10% je cena tepelné energie z...Celý článek »