Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - V sobotu před polednem upozornil strážníky anonym, že v  Gorkého ulici a také u Vaňkových školek byl viděn volně pobíhající psí...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Chrudim - Během včerejšího dne přijali strážníci opakované upozornění na výskyt velkého psa, který se měl potulovat na různých místech po městě....Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Ve středu před 13. hodinou volala strážníkům prodavačka z trafiky u nemocnice, že se k ní zatoulal světlý labrador a že s ...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Chrudim - V úterý před devátou hodinou večer pobíhal po sídlišti Na Větrníku psí tulák. Strážníky na to upozornila místní obyvatelka.  Jednalo...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 hodin
Chrudim – Páteční událost se naštěstí obešla bez ztrát na lidských životech, ale škoda byla předběžně odhadnuta na milion korun. Chrudimští...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 4 dny
Chrudim – Poklidná atmosféra na sídlišti  Na Větrníku se během pár hodin změnila v zásah jak z akčního filmu. Na místo muselo vyjet hned pět...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 6 hodin
Chrudim – Priority jsou priority. Starosta František Pilný (ANO 2011) mluvil o vichřici už před volbami. V komentáři k návrhu rozpočtového opatření...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 1 den
Chrudim – S ohledem na přetrvávající epidemickou situaci se od 15. února dočasně mění jízdní řády městské autobusové dopravy. Ta bude provozována...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Chrudim – Psí hřiště, neboli prostor, kde mohou majitelé čtyřnohých přátel bez nebezpečí postihu od strážníka městské policie vypustit zvíře z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Chrudim – Po letech ostentativního nezájmu a ignorace výsledků projednávání Desatera problémů města, mohou si plátci daní ze psa na území města...Celý článek »