Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 44 týdny 4 dny
Chrudim – Protestovat proti současnému marasmu se dá různými způsoby. Není to tak dávno, co neznámý „výtečník“ svůj názor na vládní opatření a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Vánoční akce, které pořádá „Zahradnictví Mikan“, se staly ve městě již tradicí. Míří na ně stovky těch, kdo chtějí shlédnout něco z...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Chrudim – V neděli 16. října řešila městská policie nejen oblíbené parkování, ale též dva případy týkající se bezdomovců. V jednom z nich figuruje...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - Noclehárna pro sociálně vyloučené v Tovární ulici není zdaleka žádným sídlem opilců a podivných existencí. Od té doby, co zdejší...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Chrudim - Na redakci Chrudimských novin se obrátil věrný čtenář, aby se podělil s nepříjemnou dopravní situací, do níž se v Chrudimi dostal. Vracel...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - V neděli půl hodiny před půlnocí přijali strážníci oznámení o tom, že v Tovární ulici, poblíž azylového domu, leží v trávě...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Kdo přijel v těchto dnech odevzdat starý papír nebo železo do oblíbených sběrných surovin v Malecké ulici, zůstal stát před uzamčenou...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Místní žena volala v sobotu v 16.14 hodin, že nalezla v Tovární ulici zatoulaného labradora s tím, aby si pro něj strážníci přijeli....Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Chrudim - Ve středu dopoledne si strážníkům stěžovala obyvatelka domu v ulici U Parku, že jí jde do oken nepříjemný kouř z páleného klestí...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - Ubytovna v Tovární ulici, kterou obývají někteří neplatiči nájemného a další problematičtí občané města, budou strážit "černí...Celý článek »