Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 7 let 2 týdny
Pardubice/Chrudim - Poslední prosincový den skončila již čtvrtá zbraňová amnestie, která byla vyhlášena od 1. července 2014.  „V ...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Pardubice - Před více než rokem se zdejší věznice potýkala s přeplněnými celami vězňů. Situaci napomohla vyřešit amnestie Václava Klause. Ta...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Královéhradecký soud poslal Jiřího Štěpánka z Chrudimi na osm let do vězení. Odsoudil ho v nepřítomnosti za leasingové...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim/Brno - Nejvyšší soud České republiky se sídlem v Brně rozhodl, že soud s Jiřím Štěpánkem bude pokračovat. Byl souzen za téměř...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Pardubice - Zdejší kriminálka vyšetřuje dvojici recidivistů, nedávných navrátilců z vězení, které na svobodu dostala prezidentova amnestie. Od...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim/Praha - Vrchní soud v Praze zastavil kvůli prezidentské amnestii stíhání podnikatele Pavla Dvořáka ze Slatiňan, obviněného z podvodů...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Pardubice - Do prodejny Lidl a Tesco si přišli dva muži, propuštění před nedávnem na prezidentskou amnestii, ukrást něco dobrého na zub. Po prvním z...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - Zdejší okresní soud se stejně jako všechny soudy na této úrovni musel zapojit do zkoumání podmíněných a alternativních trestů, na které se...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Pardubice - S postupným propouštěním amnestovaných přibyla práce i kurátorce sociálního odboru pardubického magistrátu. Během šesti dnů se na ní...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Pardubice - Strážníkům zdejší městské policie oznámil pracovník autobazaru AAA, že se u nich v recepci objevil zraněný a dezorientovaný muž, který...Celý článek »