Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 14 hodin
Chrudim – Na Nový rok se bude v Klášterních zahradách konat vyhledávaný ohňostroj. Oblohu začnou světlice rozzařovat v 17 hodin. Oslavu...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – Chrudimská beseda připravila vánočně laděný týden v Klášterních zahradách v Chrudimi. Od pondělí 19. prosince až do pátku 23....Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 3 dny
Chrudim – Zastupitelé včera schválili návrh na umístění výdusků do Klášterních zahrad. A to i přesto, že nesouzní s koncepcí Muzea barokních soch,...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Podporuje tento nápad místní rozvoj, Muzeum barokních soch, nebo jde o cizí podnikatelský záměr? I to jsou otázky, které by měli řešit...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 1 den
Chrudim – Minulý pátek museli na žádost Policie ČR strážníci prověřit okolí Školního náměstí a Klášterních zahrad. Týkalo se to oznámení o bezdomovci...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Klášterní zahrady byly od doby své rekonstrukce před deseti lety terčem mnoha debat kvůli vhodné úpravě veřejného prostoru. Důležité je mít...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 1 den
Chrudim – Letní divadelní scéna v Klášterních zahradách nabídne v sobotu 20. srpna ve 20 hodin francouzskou komedii Jean-Luc Lemoina v...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 2 dny
Chrudim – Zlatá stezka prošla nákladnou rekonstrukcí spolu s Klášterními zahradami převážně z peněz Evropské unie před jedenácti lety za  více...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 14 hodin
Chrudim – Ve středu 1. června si mohou děti v Klášterních zahradách užívat kulturně zábavný program připravený Chrudimskou besedou ke Dnu dětí....Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – O vánoční atmosféru Chrudimáci nepřijdou. Kvůli vládním opatřením se sice zrušily vánoční trhy, město Chrudim však stánky s rozestupy...Celý článek »