Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Chrudim/Nasavrky – Možná přijdou i o řidičák. V posledních zářijových týdnech je to jedna policejní akce za druhou. Policie měří a...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Pardubice/Chrudim - Dopravní, ale i pořádkoví policisté opět vyrazili na silnice s cílem dohlížet na dodržování pravidel silničního provozu. Do akce...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Pardubice/Chrudim - Další dopravně bezpečnostní akce policie, která byla zaměřená především na kontrolu požívání alkoholu řidiči, dopadla vcelku...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Pardubice/Chrudim - V uplynulých dnech se konala policejní celorepubliková dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřená zejména na nákladní a...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 dny
Chrudim - Policie plánuje další akce zaměřené na kontrolu dodržování zákazu podávání alkoholu mladistvým a nezletilým. „Tak jako v letech...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Pardubice/Chrudim - V uplynulých dnech vyrazila policie na silnice v celém kraji kontrolovat řidiče zda dodržují zákaz řízení pod vlivem...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Pardubice/Chrudim - V průběhu uplynulého víkendu, tak jako každý jiný rok, počítala policie s předpokládaným nárůstem dopravy na silnicích...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Hlinsko - O víkendu v nočních hodinách provedli policisté zdejšího oddělení společně s hlineckými strážníky preventivní akci zaměřenou...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Sobotní noční akce zdejší policie byla zaměřena na kontrolu dodržování zákazu prodeje a podávání alkoholických nápojů osobám mladším 18 let...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - Policisté chystají v následujících týdnech na řidiče neobvyklou akci s názvem „Řídím – piju nealko pivo“. Každého řidiče obdarují...Celý článek »