Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Na základě Stanovení místní úpravy povolené formou opatření obecné povahy bude prováděno nové svislé a vodorovné dopravní značení....Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Původně tu mělo být podzemní parkoviště, jež se stalo součástí projektu rekonstrukce sportovní haly. Oprava dožilého „svatostánku“ sportu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Rekonstrukce plynovodu proběhla v minulých měsících na Palackého třídě a přinesla s sebou dopravní omezení. Stejně tak museli dělníci...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim - Redakce Chrudimských novin dostává od svých čtenářů nezřídka kuriózní podněty. Jedním z nich byl i podnět čtenáře, který se představil jako...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Chrudim - Situace, na kterou Chrudimské noviny už upozorňovaly, a jež se týkala žlutých čar umístěných na některých křižovatkách, začíná nyní...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Přestože je Opletalova ulice jedním z míst, které by mělo až do srpna procházet rekonstrukcí plynových rozvodů, město se zde nedávno...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - Zničené silnice plné děr a výmolů lze najít v každé části města. Jednou z ulic, která teď akutně potřebuje pomoc silničářů,...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Chrudim - V neděli před polednem přijali strážníci oznámení propadlém kanálu v Malecké ulici. Hlídka jela rozsah poškození  silnice s propadlým...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek ve 12.40 hodin požádala Policie ČR městské strážníky o pomoc při ztotožnění osob podezřelých z krádeže železa ve sběrně...Celý článek »