Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 43 týdny 4 dny
Horka/Chrast-Chacholice – Jaro začalo a žáby už jsou na tahu ze zimoviště na rozmnožiště. V červnu bude následovat další, až se centimetrové, okem na...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Chrast - V neděli před polednem vyráželi chrudimští hasiči k havárii osobního auta. To skončilo po karambolu převrácené na střeše v ...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chacholice - V této obci u Chrasti se v sobotu 31. května koná od 11 do 24 hodin Velký dětský den, který tady v místním areálu na okraji obce pořádá...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Proseč/Zderaz - Profesionální hasiči z Hlinska a dobrovolní hasiči z Budislavi a Proseče vyráželi k havárii osobního auta, jehož řidič...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Živanice - V úterý v 10.45 hodin vyráželi hasiči do této obce na Pardubicku k havárii osobního auta, které zůstalo v příkopu. „...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 den
Skuteč - Krátce po půl deváté ráno byla strážníkům nahlášena dopravní nehoda se zraněním, ke které došlo v ulici Vítězslava Nováka.Celý článek »
vydáno před 9 let 3 dny
Vítanov - V neděli po 15. hodině vyráželi hasiči, záchranka a policie ke zmiňované obci na Hlinecku k dopravní nehodě osobního auta. K...Celý článek »
vydáno před 9 let 10 týdnů
Chrudim - O půlnoci došlo u Muzea barokních soch k vážné dopravní nehodě. Havaroval tady se svým autem Volkswagen Golf mladý řidič. Podle všeho...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Vysonín - Ve středu před 11. hodinou byli profesionální hasiči z Chrudimi vysláni spolu s dobrovolnými hasiči ze Slatiňan k dopravní...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Samařov - Půl hodiny zbývalo do půlnoci, když se u zmiňované vísky vymlel se svým autem opilý 21letý řidič renaultu. V plné rychlosti to napálil...Celý článek »