Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 11 týdnů
Heřmanův Městec - Ve středu před 19. hodinou byli místní dobrovolní hasiči voláni k záchraně zraněného dravce do Hálkovy ulice. Byla jím...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Rozhovice/Čepí - Jednotka dobrovolných hasičů z Heřmanova Městce vyrážela k havárii osobního auta, které skončilo mimo silnici mezi...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 2 dny
Chrudim – U příležitosti oslavy 150. výročí založení SDH Města Chrudim se nejstarší sbor v okrese, s bohatou historií i zkušenostmi,...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 3 hodiny
Heřmanův Městec – V sobotu 18. června se nedaleký Heřmanův Městec pokusí vybudovat tradici keramických trhů. Na náměstí budou řemeslníci a...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 6 dnů
Heřmanův Městec – V pondělí 24. ledna od 17 hodin se v místní sokolovně koná divadelní představení Deštivé dny od amerického autora Keitha...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Heřmanův Městec/Stojice – Ke kolizi na sněhu a neprůjezdnosti silnice I/37 došlo včera ve večerních hodinách za Stojicemi směrem na Holotín. Řidič...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Zastupitelstvo schválilo záměr financovat přístavbu hasičské zbrojnice v městské části Markovice. Z přítomných 26 zastupitelů se hlasování...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Řestoky – Místo vůně uzeného sýru, který si chtěl nejspíš připravit k večeři, probudil muže po půlnoci pořár, protože během uzení usnul. Celou kůlnu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Ještě než se rozednilo, zachvátily plameny z Husovy ulice chrudimský obchod s elektronikou, bytovým textilem a restauraci s bowlingem. Asi...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Heřmanův Městec – Na křižovatce tří ulic se v úterý málem vyboural autobus jedoucí z Klešic. Vlivem prudkého zabrzdění se v něm zranily dvě cestující...Celý článek »