Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 1 týden
Roudnice nad Labem - První porážku po skvělém začátku jara zaznamenali chrudimští fotbalisté v Roudnici nad Labem. Domácí hráči ukázali, že po zimní...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Zajímavý vývoj mělo utkání Za Vodojemem, kam dorazila zatím jednobodová Roudnice. Chrudimští dvakrát v zápase dotahovali, nakonec mohli být...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Neděle – středa – sobota. Přesně takový byl program Chrudimi v právě končícím týdnu, svěřenci trenéra Jirouska mají opravdu napilno. V...Celý článek »
vydáno před 9 let 45 týdnů
Chrudim - Posledních pět kol je před fotbalisty MFK Chrudim, kteří jsou zatím na skvělé čtvrté pozici. O přímé umístění se nyní utkají ze sedmou...Celý článek »
vydáno před 10 let 23 týdny
Chrudim - Štěstí ve fotbale je nevyzpytatelné a to se ukázalo v souboji MFK Chrudim s Roudnicí nad Labem. Hosté zvítězili 2:1 ze dvou ojedinělých...Celý článek »
vydáno před 10 let 49 týdnů
Roudnice nad Labem – Místní fotbalový klub MFK Chrudim zajížděl pro další body do Roudnice nad Labem. Hlavně zásluhou skvělé první půle se povedlo...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 2 dny
Chrudim – Do výkopu prvního mistrovského utkání kalendářního roku 2023 zbývají už jen desítky hodin a my jsme se na celou přípravou a blížící se...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 3 dny
Chrudim – Kádr chrudimských fotbalistů dostává čtrnáct dní před startem ligové soutěže finální obrysy. Na konci přestupového období byl ještě doplněn...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Chrudim – Ve druhém přípravném utkání před startem jara dokázali chrudimští fotbalisté umazat dvoubrankové manko proti Vlašimi a v náročných...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté prvního týmu MFK Chrudim odstartovali v úterý 10. ledna přípravné období před startem jarní části FORTUNA:národní ligy. Pod...Celý článek »