Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim – Jan Chvojka (ČSSD), současný ministr bez portfeje, rezignoval na všechny své funkce v místní samosprávě. Na jeho místo v zastupitelstvu...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Koncem září se uskutečnila dražba, z níž měl vzejít nový vlastník bývalé „Restaurace U Slejšků“. Kdysi vyhlášená hospoda, do níž mířily...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim - Osud kdysi hojně navštěvované a dnes uzavřené Restaurace U Slejšků, kterou vlastní podnikatel Petr Locker, se nachýlil. Insolvenční správce...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Chrudimská textilka Evona se pustila do první etapy revitalizace svého výrobního areálu v centru města, který zde vyrostl na přelomu 19. a...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Poté, co se majitel restaurace U Dalibora ve Filištínské ulici rozhodl uzavřít svoji živnost a celý dům prodat, následoval jeho kroky za...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Zdejší textilka Evona vykazuje po letech ztrát už třetím rokem zisk. Tvrdí to majitel firmy Lubomír Motyčka. Podle něj dosahuje jeho...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - Po rezignaci Jaroslava Trávníčka (ČSSD) na funkci předsedy finančního výboru zastupitelstva a Kateřiny Jánské (ODS) na stejný post v...Celý článek »