Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - Poslední tři kola základní části hokejisté Úhřetic nezvládli a na inline ploše vysoko podlehli Hradci Králové, pražské Slavii a Berounským...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim / Uherské Hradiště - Série play-out se hrají na dvě vítězství, vítěz je zachráněn, poražený se bude muset ještě strachovat. S Uherským...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Ani v této sezóně se hokejistům na kolečkových bruslích nedaří podle představ. Úhřetice na domácím hřišti dostaly pořádný příděl a v...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Praha – Další extraligový zápas in-line hokeje mají za sebou Tuněchody, který však nedopadl příliš příznivě. Na hřišti v Edenu inkasovaly od pražské...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Chrudim - Prvoligový ročník inline hokeje je u konce, dva nejlepší z každé skupiny si to o celkový primát rozdají ve vzájemném souboji v Poličce. O...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim - Inline hokejové soutěže jsou na začátku měsíce května v plném proudu, chrudimský okres tentokrát čítá hned pět zástupců. A nováček -...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Pardubice - O minulém víkendu vyvrcholila jedna z divizí druhé nejvyšší inline hokejové soutěže, ve které působí i dvě chrudimská mužstva....Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Přerov - Světový šampionát inline hokejistů v kategorii Masters a veteránů viděl Přerov, který mohl oslavit velký český úspěch. Masters skončili ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Chrudim - Hokejová sezóna je definitivně u konce, na řadu přichází příznivci kolečkových bruslí. O minulém víkendu se rozjela první liga inline...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Extraligová sezóna 2017 pomalu ale jistě míří ke svému konci. Zbývá odehrát posledních pět duelů, které se všechny uskuteční o víkendu v...Celý článek »