Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 6 let 15 týdnů
Seč - Voda v Sečské přehradě se zhoršila. Konstatují to od posledního měření krajští hygienici, kteří celkem na třech místech naměřili přibývající...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Konopáč/Seč/Mělice - Kvalita vody v přírodních koupalištích se v posledních dnech výrazně zhoršila. Vyplývá to ze zprávy chrudimské pobočky krajské...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Seč - S koupáním v Sečské přehradě je alespoň prozatím šmitec. Mohou za to střevní bakterie, které zamořily celou přehradní nádrž. Potvrdil to...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Seč – Hasiči i policisté na Velký pátek rozhodně neměli klidnou službu. Na nepozornost při lovu ryb doplatil jeden rybář na Sečské přehradě, který se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Seč – Až do začátku listopadu musejí řidiči počítat s dopravními komplikacemi přímo na koruně hráze sečské přehrady. Vzhledem k průzkumu tělesa hráze...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Seč - Sečská přehrada ve východních Čechách není jen místo pro plavání, turistiku a rybolov v krásné přírodě, ale také okouzlující ráj Železných hor...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim/Seč - Nejapný žert, nebo prapodivná zkouška integrovaného záchranného systému některým z občanů? Podobné otázky si kladli policisté v neděli...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 týdnů
Seč - Měření hygieniků hlásí ideální podmínky pro koupání v Sečské přehradě. Vyplývá to z posledních vzorků odebraných ze tří odběrných stanovišť, v...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Seč - Zatím nezjištěný zloděj ukradl v noci na 31. května ze sečského kempu Pláž vodní šlapadlo, které bylo připevněno k břehu řetězem. Podle všeho...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Chrudim/Seč - Zdejší okresní soud se v pátek znovu zabýval případem utonulého chlapce v Sečské přehradě. K tragické události přitom...Celý článek »