Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Další reportáž, tentokrát z prostředí chrudimského letiště, se u příležitosti úvodního informačního setkání zájemců o získání pilotní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Aeroklub se už od podzimu chystá na další ročník výcviku pilotů. Informační schůzka pro všechny zájemce o létání se koná na chrudimském...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – Dětem ve výchovně léčebném oddělení (VLO) v Přestavlkách pomáhají kamioňáci a sbírku organizují i učitelky ze vzdáleného Jindřichova v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim – Vybudování cyklostezky směrem k rekreačním lesům se v současné době, kdy tyto porosty srdnatě likviduje kůrovec a zatíná tím pořádnou...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Chrudim – Součástí vzpomínek na vojáky, je už roky oblíbený pochodu „Memoriál Československých parašutistů“. Přihlášky do něj však bylo možno podávat...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Socha prvního českého aviatika ing. Jana Kašpara dnes dorazila do Pardubic. Zdejší rodák a průkopník českého letectví shlíží na třídu...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Chrudim - Občanské sdružení Altus ve spolupráci s Rozvoz Chrudim pořádá v sobotu 8. října od 13 hodin již 6. ročník Drakiády. Akce proběhne...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Pardubice - Už počtvrté si v pátek 20. května Pardubice a Pardubický kraj připomenou význam a odkaz osobností, které se zasloužily o rozvoj dopravy...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Charitativní běh, jehož první oficiální část zorganizovali v sobotu 29. srpna chrudimští výsadkáři, skončil nebývalým úspěchem. Vojákům se...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - Nad městem se o víkendu naposledy objevily stroje legendární chrudimské akrobatické čtyřky Sky box, která v Chrudimi fungovala nepřetržitě...Celý článek »