Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Míra nezaměstnanosti obvykle prudce po skončení sezónních prací vyskočí nahoru. Podzim tak bývá obdobím, kdy úřady práce zažívají největší...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Pardubice/Chrudim - Nezaměstnanost v Pardubickém kraji oproti předchozímu měsíci mírně klesla. Vyplývá to z údajů Úřadu práce v Pardubicích. Na konci...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Pardubice/Chrudim - Březnová nezaměstnanost v Pardubickém kraji klesla oproti předchozímu měsíci o dvě desetiny procenta na 7,7 procenta. Úřady tak...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim/Pardubice - Situace na pracovním trhu v Pardubickém kraji se nijak nelepší a v březnu zde klesla nezaměstnanost jen mírně. Chrudimsko ...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim/Pardubice - Míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji vystoupala na konci listopadu na 8,1 procenta lidí. Potvrdil to ředitel Úřadu práce v...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Pardubice/Chrudim - Míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji mírně vzrostla, a to o 0,1 procentního bodu na 7,7 procenta. Zdejší úřady práce na konci...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Pardubice - V červenci došlo ke zhoršení míry nezaměstnanosti v Pardubickém kraji, a to o tři desetiny procenta na 7,6. V porovnání s prvním...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim/Pardubice - Míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji vykazuje mírné zlepšení a dá se očekávat, že s nastávajícím březnem bude díky sezónním...Celý článek »