Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 27 týdnů 2 dny
Slatiňany – Ve čtvrtek 21. prosince se koná v kostele sv. Martina koncert Jany Sychrovské. V závěru hudebního vystoupení uslyšíte sbor...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 4 dny
Slatiňany – Kostel svatého Martina bude plný muzicírování a jeho okolí naplněno vánočními stánky, to vše je připraveno vám v sobotu 9. prosince...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 4 dny
Slatiňany – Přijďte poodhalit příběh svatého Martina na černém koni do Slatiňan. V sobotu 11. listopadu začne od 13  hodin ve slatiňanském...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Slatiňany – Na začátku města směrem od Chrudimi se střetlo osobní auto s motorkou. Řidička (50) vyvázla bez zranění, ale motorkáře (44) museli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Pátého května vypuklo v Praze povstání proti německým okupantům. Pražský rozhlas volal o pomoc povstalcům. Venkov měl minimum informací. Sice zde...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Slatiňany – Do redakce nám přišel otevřený dopis od jednoho našeho stálého čtenáře, který nás požádal o jeho zveřejnění. Podoby a poslání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Slatiňany – V kostele Svatého Martina se koná ve středu 21. prosince od 18 hodin koncertní vystoupení Jany Sychrovské. V závěru koncertu vystoupí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Slatiňany – Místní vánoční jarmark se uskuteční v sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin v okolí kostela sv. Martina. Přijďte se naladit do vánoční...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Slatiňany – Pondělní ráno zahájilo hlášení o havárii v jedné z firem na Chrudimsku. Na místo se ihned sjely tři jednotky hasičů. O úniku...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Slatiňany – V neděli 12. června od 10. hodiny dopoledne lze navštívit zámecké zahrady a využít připravený program. Vstupné: 50 Kč   Státní...Celý článek »