Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C

Archiv rubriky Sport

04.05.2024 - 14:32
Heřmanův Městec - Futsalisté FK Chrudim úspěšně zvládli i třetí utkání semifinálové série play off 1. Futsal ligy proti Helasu Brno a...celý článek
03.05.2024 - 08:34
Brno - Futsalisté FK Chrudim zvládli ve středu večer důležitý druhý zápas semifinálové série play off 1. Futsali ligy na palubovce Helasu...celý článek
28.04.2024 - 11:32
Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA:NÁRODNÍ LIGY porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti...celý článek
25.04.2024 - 11:43
Chrudim - Po dvou letech, co trenér A-týmu HC Chrudim trénoval i jinou kategorii angažovalo vedení nyní již bývalého trenéra finalisty...celý článek
23.04.2024 - 11:14
Heřmanův Městec - Futsalisté FK Chrudim vstoupili do semifinálové série play off 1. Futsal ligy proti brněnskému Helasu vítězně. I...celý článek
22.04.2024 - 10:07
Praha - Chrudim si z hlavního města přivezla porážku. Viktoria šla jeho zásluhou do vedení ve 31. minutě, to jí ale vydrželo pouze dvě...celý článek
18.04.2024 - 06:54
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi remizovali v utkání vloženého 23. kola na svém stadionu 1:1 s Varnsdorfem. Domácí celek poslal dvě...celý článek
14.04.2024 - 11:45
Drnovice - Ve 22. kole na půdě v Drnovicích druhý Vyškov porazil čtvrtou Chrudim výsledkem 1:0. Po bezbrankovém prvním poločase...celý článek
07.04.2024 - 17:54
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi porazili v utkání 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY 2:1 Jihlavu a posunuli se díky třetí výhře v řadě na...celý článek
02.04.2024 - 13:27
Chrudim – Ani letos nebude chybět váš oblíbený futsalový kemp! Již devět let pro vás pořádáme úspěšný projekt FUTSAL CAMPa už známe termíny...celý článek
31.03.2024 - 07:14
Heřmanův Městec – Na to, že by futsalisté FK Chrudim prohráli na domácí půdě třetí zápas čtvrtfinálové série play off proti Žabinským...celý článek
30.03.2024 - 22:59
Prostějov – Fotbalisté Chrudimi v rámci 20. kola FORTUNA národní ligy vyhráli 4:2 v Prostějově. Už od dvacáté minuty hrál Prostějov o...celý článek
27.03.2024 - 12:01
Brno – Futsalisté FK Chrudim zvládli i druhé utkání čtvrtfinálové série play off proti Žabinským Vlkům Brno a po vítězství 5:1 na soupeřově...celý článek
22.03.2024 - 12:42
Heřmanův Městec – Vstup do vyřazovacích bojů se futsalistům FK Chrudim vydařil. Před bouřlivou kulisou, kterou vytvořili kromě tradičně...celý článek
16.03.2024 - 19:45
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi v utkání 19. kola FORTUNA národní ligy porazili Brno 3:1. Domácí k překvapivému vítězství nasměroval Daniel...celý článek
10.03.2024 - 21:43
Chrudim – V sobotním utkání 18. kola FORTUNA národní ligy zvítězila Sparta Praha B na hřišti Chrudimi 2:0. Pražané šli do vedení v...celý článek
05.03.2024 - 13:24
Chrudim – Minulý pátek skončila základní část 1. futsal ligy, kterou po zásluze vyhráli futsalisté FK Chrudim. Tým teď čeká dvanáct dnů...celý článek
03.03.2024 - 09:36
Tábor – Fotbalisté Chrudimi remizovali v sobotním 17. kole FORTUNA národní ligy bez branek s Táborskem. Jihočeši byli v duelu střelecky...celý článek
01.03.2024 - 14:41
Nová Paka – Odvetné čtvrtfinálové utkání odehráli chrudimští hokejisté na zimním stadionu v Nové Pace ve středu 28. 2. od 18,00 hodin...celý článek
29.02.2024 - 12:43
Chrudim – Dlouhá zimní příprava je definitivně za chrudimským týmem, hráči, realizační tým a fanoušci odpočítávají poslední desítky hodin...celý článek