Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 13 týdnů 13 hodin
Chrudim – V minulých dnech se otevřel pro zákazníky nově zrekonstruovaný hypermarket Albert. Po rychlé třítýdenní přestavbě přivítal zákazníky...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Každé auto občas potřebuje opláchnout. Nabízí se několik možností, jak dosáhnout kýženého výsledku – buď vzít doma do ruky hadr a kbelík s...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Začátkem července se nešikovnému šoférovi podařilo nacouvat do jedné z lamp na parkovišti chrudimského obchodního domu Albert. Ohnutý...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - V rámci celorepublikové kampaně pod názvem "Obezřetnost se vyplatí" navštěvuje Policie ČR ve spolupráci se společností Ahold v...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Chrudim - Jako by snad okolí supermarketu Albert bylo prokleté. Po nepořádku, který zde dělají bezdomovci, nebo nezakrytém kanálu hrozícím úrazem a...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Dobrý den, článek v Chrudimských novinách opět vyvolal další reakci a reálnou nápravu. Lednice, povalující se u Alberta, zmizela. Nepořádek se...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Chrudim - Nenechavost některých nepřizpůsobivých občanů či bezdomovců se nezaměřuje jen na samotné centrum města a Zlatou stezku. Nepořádek dělají...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Článek o přerostlých a bujících travinách ve městě, který Chrudimské noviny zveřejnily, vyvolal velkou čtenářskou odezvu. Po celé...Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
Chrudim - Ve středu krátce po osmé hodině ráno oznámila ostraha supermarketu Albert strážníkům městské policie, že našla v prodejně ztracenou...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Obyvatelka Hradištní ulice zpozorovala v úterý po 21. hodině z okna svého bytu ve dvoře nedalekého supermarketu Albert podezřelý...Celý článek »