Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim – Muzeum barokních soch by mělo být pro město výkladní skříní, vzorem, jak pečovat o kulturní dědictví zanechané předky. Již před pěti lety...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - V pondělí 16. května dopoledne se celé vedení města Chrudimi sešlo v přednáškovém sále Muzea se senátory a poslanci za Pardubický...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim - V pátek 17. dubna před 17. hodinou se před místní pobočkou Ministerstva zemědělství České republiky začali scházet odpůrci senátora...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Chrudim - Pohár trpělivosti s výroky „chrudimského“ senátora Jana Veleby (Nez.) podle všeho přetekl. Jsou to totiž právě senátorovy výroky o...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Novým předsedou Strany práv občanů (SPO), která se ještě do víkendu holedbala přívlastkem Zemanovci, se stal chrudimský senátor Jan Veleba...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Pokud si snad váš čtyřnohý přítel neustále vynucuje pozornost a nosí v tlamě vodítko, jde o neklamné znamení, že se blíží ...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim - Chrudimský senátor Jan Veleba (Nez.) považuje za jediné možné řešení současné vládní krize vypsání předčasných voleb. Na druhé straně si je...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Chrudim - Město je rok od roku sevřenější mezi žlutými řepkovými poli. Zvětšující se výměry, na nichž se tato plodina pěstuje, nedělají radost ...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Senátor za chrudimský obvod Jan Veleba (Nez.) neskrývá nadšení nad tím, že v historicky první přímé prezidentské volbě zvítězil...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Chrudim - Nově zvolený senátor za Chrudimsko a Havlíčkobrodsko Jan Veleba (Nez.) otevřel ve městě svoji regionální kancelář. Splnil tak...Celý článek »