Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim – Mráz nešetří nikoho. V posledních dnech sice mrazivé počasí poněkud ustoupilo a teploty již k mínus dvaceti stupňům Celsia nepadají, přesto...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Odbor dopravy MěÚ Chrudim zastavil správní řízení proti řidičce, která letos 23. března časně ráno havarovala na náledí v Čáslavské ulici,...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Dobrou zprávu posílá v těchto dnech obyvatelům města představenstvo Vodárenské společnosti Chrudim. Přestože patří ceny vodného a stočného...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - Poslanecké kanceláři Davida Kasala (ANO 2011) se podařilo ve správním řízení vrátit na začátek vyšetřování nehody, při níž havarovala 17....Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Chrudim - V pondělí 23. března časně ráno došlo vinou nenadálého vývěru vody a jejího následného zamrznutí na frekventované Čáslavské ulici k havárii...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Chrudim - Vodárenská společnost, která obhospodařuje veškerou vodárenskou a kanalizační síť na Chrudimsku, zvýšila meziročně svůj čistý zisk. Za...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Když se někdo zabije, přijde náprava zpravidla velmi rychle. To je i případ Čáslavské ulice, kde v pondělí časně ráno bourala na nečekaně kluzké...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim - Už celý týden trápí vytékající voda obyvatele Čáslavské ulice a teď už i řidiče, kteří po této „staré“ cestě směřují ku Praze. Minulý týden...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Odběr každého kubíku vody od Vodárenské společnosti Chrudim (VS) bude v příštím roce o pět korun dražší než letos. Na druhé straně ale...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Vodárenská společnost (VS) Chrudim provádí nyní kontrolu vlastních zdrojů vody u zákazníků, kteří jsou napojeni na veřejnou...Celý článek »