Chrudimské noviny

Dnes: 25°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 23 týdny 1 den
Pardubice – Pardubičtí radní na svém posledním jednání mimo jiné hlasovali o možnostech opravy Zelené brány. Ze dvou variant, zahrnujících omítnutí a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Pardubice - Počátkem července zveřejnilo město anketu, v níž se ptalo obyvatel Pardubic, jak dál postupovat při plánované opravě Zelené brány. Po...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Pardubice - Město stojí před rozhodnutím, jakou cestou se vydat při opravě Zelené brány. Plášť věže, která je významnou renesanční památkou a...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Pardubice - Po pěti měsících bude pro veřejnost opět otevřena Zelená brána. Dominanta Pardubic prošla totiž během této doby rozsáhlou rekonstrukcí,...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Oprava Zelené brány vstoupila do další fáze. Pracovníci stavební firmy už položili pod bránou novou kanalizaci a vyměnili dlažbu a v...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Pardubice - Zahájení rekonstrukce pardubické dominanty je naplánováno těsně po Velikonocích. Od 2. dubna do 30. června tak bude Zelená brána pro...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Pardubice - Město nedostane na opravu Zelené brány dotaci ministerstva kultury, o kterou požádalo. Stát prostřednictvím Programu záchrany...Celý článek »