Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Chrudim – O tom, že místní městský rozhlas už roky funguje poněkud nespolehlivě, vědí nejspíše všichni obyvatelé města. Málokdo také spolehá na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Podzim znamená každoroční likvidaci rostlinných zbytků, které zahrada kolem domů po vegetační dobu vyprodukovala. Trávu většinou stačí...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Chrudim - Na policisty se obrátila žena, které v posledních dnech dostávala nabídky od cizích mužů. Z počátku netušila, co to je za hloupý vtip....Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Bývalí koaliční partneři mezi sebou mají mnohdy vztahy ne nepodobné těm mezi bývalými manžely. Nemohou si přijít na jméno a vzájemná...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
ihned.cz - Kanadský datový analytik Christopher Wylie přiznal, že jeho bývalá společnost Cambridge Analytica zneužila 50 milionů facebookových účtů...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim - Mělo by mít město svoje vlastní rádio? Tuto otázku si na svém posledním jednání před prázdninami položili členové kulturní komise rady...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim - Vedení města došla nyní trpělivost s těmi zaměstnanci radnice, kteří v pracovní době brouzdají po internetu namísto toho, aby se věnovali...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Chrudim - Městský rozhlas a srozumitelnost hlášení, která se čas od času z jeho útrob ozývají, je nikdy nekončícím seriálem. Prakticky pokaždé, když...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Seč - Sečská radnice se snaží zkvalitnit komunikaci se svými občany a zavádí zasílání vyžádaných SMS zpráv s obsahem hlášení městského rozhlasu....Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim - Jak postupuje obměna vozového parku místních hasičů, dochází i na veterány na čtyřech kolech, kteří ještě nedávno plnili bez připomínek...Celý článek »